fbpx

Sodo Kastuvų Įrankių Rinkinys

Sveiki, šiandien norėčiau apžvelgti 2 vnt. sodo kastuvų įrankių rinkinį, skirtą gėlių sodinimui. Šis rinkinys puikiai tinka pradedantiesiems sodininkams ar tiems, kas ieško kokybiškų pagrindinių sodo įrankių.

Sodo-Kastuvu-Irankiu-Rinkinys

Rinkinyje rasite du skirtingo dydžio ir paskirties kastuvus, kurie leis lengvai purenti dirvą, sodinti augalus, kasti duobes ar atlikti kitus sodo darbus. Toliau detaliau aprašysiu kiekvieną kastuvą atskirai.

Mažesnio dydžio kastuvas

Pirmasis, mažesnio dydžio kastuvas, yra 25 cm ilgio. Jis turi patogų, ergonomišką rankeną ir aštrius kraštus, kas leidžia lengvai pramušti net tankiausią dirvą. Šis kompaktiškas įrankis labai tinka sodinant smulkius augalus, kaip pvz. prieskonines daržoves, gėles ar daigus.

Kastuvo galvutė pagaminta iš kokybiško plieno, kuris ne tik ilgai tarnaus, bet ir neleis jam lūžti ar deformuotis. Be to, plienas nesurūdija, todėl šį kastuvą galėsite naudoti daugelį metų iš eilės.

pirkti

Didesnio dydžio kastuvas

Antrasis, didesnio dydžio kastuvas yra net 40 cm ilgio. Jis turi ergonomišką rankeną su gumine apdaila, kas užtikrina patogų suėmimą ir neleidžia išslysti iš rankų kasant.

Šio kastuvo galvutė taip pat pagaminta iš kokybiško plieno. Jos plotis siekia 18 cm, todėl vienu ypu galėsite iškasti gana didelę duobę. Tai itin praverčia sodinant didesnius krūmus, medžius ar kitus stambesnius augalus.

Kastuvų rinkinio privalumai

Pagrindiniai šio 2 vnt. sodo kastuvų rinkinio privalumai:

  • Puikus pasirinkimas pradedantiesiems sodininkams – už prieinamą kainą gaunate visus būtiniausius įrankius
  • Ergonomiškos rankenos su gumine danga – patogu naudotis ilgesnį laiką nepavargstant
  • Aštrūs kraštai lengvai pramuša tankią dirvą
  • Kokybiškas plienas – ilgaamžiškas ir patvarus
  • Skirtingo dydžio kastuvai tinka įvairiems sodo darbams atlikti

Apibendrinant, tai yra puikus pasirinkimas ieškantiems kokybiškų pagrindinių sodo įrankių už prieinamą kainą. Rinkinyje esantys kastuvai atliks visus jums reikalingus kasimo ir sodinimo darbus.

Naudojimo instrukcija

Naudoti šiuos kastuvus labai paprasta. Pirmiausia pasirinkite tinkamo dydžio kastuvą, atsižvelgdami į atliekamą darbą.

Jei sodinate smulkius augalus, gėles ar daigus, rinkitės mažesnįjį, 25 cm ilgio kastuvą. Norint pasodinti krūmus, medžius ar kitus stambesnius augalus, naudokite 40 cm ilgio kastuvą.

Tada tiesiog įsmeikite kastuvą į dirvą stačiu kampu. Lengvai paspauskite kojomis ant kastuvo „kojelių”, kad šis giliau įsiskvertų. Tuomet iškaskite reikiamo dydžio duobę jūsų pasirinktam augalui.

Baigę darbą, nuvalykite kastuvus švariu vandeniu, kad ant jų neliktų prikibusios žemės. Laikykite sausoje patalpoje, kur jie būtų apsaugoti nuo drėgmės ir rūdžių.

Sodo Kastuvų Įrankių Rinkinys 1

Išvada

Apibendrinant, tai yra kokybiškas ir vertas dėmesio 2 vnt. sodo kastuvų rinkinys. Jis puikiai tinka pradedantiesiems sodininkams, ieškantiems pagrindinių sodo įrankių už prieinamą kainą.

Rinkinyje rasite skirtingo dydžio kastuvus įvairiems sodinimo ir kasimo darbams atlikti. Ergonomiškos rankenos ir kokybiškas plienas užtikrina ilgaamžiškumą bei patogumą naudojantis.

Tad jei domitės sodininkyste ir ieškote kokybiškų pagrindinių sodo įrankių, šis rinkinys bus puikus pasirinkimas. Naudodamiesi juo lengvai galėsite purenti dirvą, sodinti gėles, daržoves bei kitus augalus savo sode ar darže.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas