fbpx

Augalų Tvirtinimo Juostelės – Nepakeičiamas Įrankis Sode

Augalų tvirtinimo juostelės yra nepakeičiamas įrankis kiekvienam sodininkui. Šios lanksčios juostelės leidžia patogiai pririšti ir sutvirtinti įvairius augalus – vaismedžius, krūmus, gėles ar daržoves. Rinkoje galima rasti įvairių rūšių augalų tvirtinimo juosteles, tačiau šiame straipsnyje apžvelgsime „Augalų Tvirtinimo Juostelės” – 50 vnt. komplektą.

Augalų Tvirtinimo Juostelės

Komplekto apžvalga

Šis 50 vnt. augalų tvirtinimo juostelių komplektas pasižymi šiais privalumais:

 • Reguliuojamo ilgio – kiekviena juostelė yra 17 cm ilgio, tačiau ją galima reguliuoti, priklausomai nuo poreikio.
 • Lanksčios – lengvai lankstosi ir prisitaiko prie augalo formos.
 • Tvirtos – pagamintos iš kokybiško plastiko, kuris neplyšta ir ilgai tarnauja.
 • Žalios spalvos – dera prie augalų ir nesimato ant jų.
 • Daugiafunkcinės – tinka įvairiems augalams sode ar darže tvirtinti.

Komplekte yra net 50 vnt. tokių juostelių, todėl jų tikrai pakaks viso sodo ar daržo poreikiams patenkinti visus metus.

Naudojimas

Augalų tvirtinimo juosteles naudoti labai paprasta:

 1. Pasirinkite tvirtinti norimą augalą. Tai gali būti jaunas medelis, krūmas, pomidorų ar agurkų stiebas ar bet kuris kitas augalas.
 2. Paimkite juostelę ir apjuoskite ja augalą. Palikite šiek tiek laisvumo, kad augalui augant netrukdytų.
 3. Užsekite ar suriškite juostelės galus taip, kad ji tvirtai laikytų augalą.
 4. Jei reikia, juostelę galima šiek tiek pailginti – tiesiog patraukite už galų.
 5. Jei norite, juosteles galite pritvirtinti prie kuoliukų ar vielų – taip augalai bus dar tvirčiau sutvirtinti.

Naudojant šias juosteles labai lengva susitvarkyti su augalų tvirtinimu sode ar darže. Jos ypač praverčia jaunų medelių ar daugiamečių augalų atveju – pritvirtinus juos prie kuoliukų, jie gražiai ir tiesiai augs. Be to, šios juostelės saugo nuo vėjo poveikio.

blank

pirkti

Priežiūra

„Augalų Tvirtinimo Juostelės” pagamintos iš kokybiško ir atsparaus plastiko, todėl jų priežiūrai užtenka kelių paprastų dalykų:

 • Nenaudoti juostelių esant žemoms temperatūroms. Šaltis gali jas suskaldyti.
 • Patikrinti tvirtinimo stiprumą bent kartą per sezoną ir priveržti jei reikia.
 • Nuėmus nuo augalų, plauti vandeniu ir saugoti sausoje patalpoje iki kito naudojimo.
 • Keisti susidėvėjusias ar sulūžusias juosteles naujomis.

Jei tinkamai prižiūrimos, šios augalų tvirtinimo juostos gali tarnauti ne vienus metus ir būti naudojamos pakartotinai.

Išvada

Apibendrinant, „Augalų Tvirtinimo Juostelės” 50 vnt. komplektas yra labai naudingas įrankis kiekvienam sodininkui ar daržininkui. Šios reguliuojamo ilgio, lanksčios, tvirtos ir daugiafunkcinės juostelės leidžia greitai ir patogiai sutvirtinti įvairius augalus sode ar darže. Dėl didelio kiekio ir žemos kainos, šis komplektas yra puiki investicija norintiems tvarkyti savo želdynus. Tad jei ieškote kokybiškų augalų tvirtinimo priemonių už prieinamą kainą – šis komplektas bus puikus pasirinkimas.

Augalų tvirtinimo juostelių panaudojimas sode

Tinkamai parinktos ir panaudotos augalų tvirtinimo juostelės gali smarkiai palengvinti darbą prižiūrint sodo augalus. Štai keletas patarimų, kaip efektyviai pritaikyti šias juosteles Jūsų želdiniuose:

Jaunų medelių ir krūmų tvirtinimas

Naujai pasodintiems augalams labai svarbu suteikti atramą, kol jie įsitvirtins ir sustiprės. Tam idealiai tinka minkštos, bet tvirtos augalų juostelės. Jos neįsirėžia į žievę, bet kartu neleidžia lengvai pajudėti. Medelius ar krūmus galima rišti prie specialių kuoliukų.

Vaismedžių ir dekoratyvinių krūmų formavimas

Naudojant specialias formuojamąsias juosteles, galima „auklėti” vaismedžius ar dekoratyvinius krūmus augti norima kryptimi. Pavyzdžiui, obelis ar kriaušes galima skatinti augti į šonus, o tujas – aukštyn. Toks augalų „dresiravimas” ne tik suteikia norimą formą, bet ir stimuliuoja gausų žydėjimą bei derlių.

Daržovių stiebų tvirtinimas

Augalų juostelėmis taip pat galima sėkmingai tvirtinti įvairias daržoves – pomidorus, agurkus, pupas ar net braškes. Tai neleidžia stiebams lūžti nuo vaisių svorio ir padeda išvengti puvinių. Be to, pritvirtinti augalai geriau apsitarnauja saulės šviesa ir maisto medžiagomis.

Taigi, augalų tvirtinimo juostelės – tai daugiafunkcis ir naudingas įrankis kiekvieno sodininko arsenalui. Tinkamai jomis pasinaudojus galima ne tik palengvinti priežiūros darbus, bet ir ženkliai pagerinti augalų būklę bei derlingumą.

Augalų Tvirtinimo Juostelės 2

„Augalų tvirtinimo juostelių” komplekto privalumai

Rinkoje galima rasti įvairiausių augalų tvirtinimo priemonių – virvių, tinklų, metalinių ar plastikinių juostelių. Visgi šiame straipsnyje aptariamas „Augalų tvirtinimo juostelių” 50 vnt. komplektas pasižymi svarbiais privalumais:

Universali paskirtis

Šios 17 cm reguliuojamo ilgio žalios spalvos juostelės tinka beveik visiems augalams sode ar darže tvirtinti: vaismedžiams, dekoratyviniams krūmams, braškėms, daržovėms ir t.t. Dėl savo lankstumo ir tvirtumo jos puikiai prisitaiko prie įvairių augalų formų.

Paprastas naudojimas

Naudoti šias juosteles labai paprasta – tiesiog apjuoskite norimą augalą ir užsekite galus. Esant poreikiui, galima reguliuoti stiprumą bei ilgį. Montavimas ir nuėmimas užtrunka vos kelias minutes.

Kokybiškos medžiagos

„Augalų tvirtinimo juostelės” pagamintos iš atsparaus, lanksčiojo polipropileno – tos pačios medžiagos, kuri naudojama aukštos kokybės virvėms gaminti. Todėl jos neplyšta, nesutrūkinėja ir ilgai tarnauja.

Didelis kiekis už prieinamą kainą

Į šį komplektą įeina net 50 vnt. kokybiškų augalų juostelių. Toks didelis kiekis leidžia visiškai aprūpinti net ir didesnį sodą ar daržą, o kaina lieka visai prieinama.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas